O nás

Společnost UNGELT INVEST s.r.o. byla založena již v roce 2000 a její hlavní činností jsou především investiční nákupy nemovitostí.

Většina realizovaných akvizic je následně zhodnocena za účelem dalšího prodeje, případně pronájmu. Za celou dobu působení na trhu jsme zrealizovali více než šest stovek obchodních případů, které nám postupně dodaly maximální zkušenosti v oboru.

Jednatel společnosti se v oboru pohybuje již od roku 1995, kdy sbíral zkušenosti jak ve státních, tak i soukromých firmách. Také ostatní kolegové disponují mnohaletou praxí ve vedoucích pozicích u velkých firem.

S čím se na nás můžete obrátit?

Vykupujeme nemovitosti po celé republice – jak celky, tak spoluvlastnické podíly. Umíme si poradit i s velmi složitými případy, jsme vždy schopni najít adekvátní řešení a úspěšně dokončit nákup či prodej.

Věnujeme se také developmentu (koupě větších celků – činžovní domy, areály, pozemkové celky) a dále správě nemovitostí ve vlastnictví společnosti nebo našich klientů.

V neposlední řadě poskytujeme klasický realitní servis. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni pro klienty nastavit nejvýhodnější podmínky zprostředkování a zajistit jim maximální zisk .

Naše základní hodnoty

profesionalita, kvalita, transparentnost, etika, komunikace