Vítejte na stránkách UNGELT INVEST s.r.o.

OV 3+kk/L Praha 4 - Háje

Ul. Konstantinova, metro C 300 metrů od domu. Byt 3+kk s lodžií (62m2+lodžie+sklep). 4.patro ze 7mi. Kompletní rekonstrukce – zděné jádro, rozvody elektro, vody a odpadů. Dlažby + obklady, sanita, štuky, plov.podlahy, obložkové zárubně + dveře. Služby v místě.

Fotografie:


OV 4+kk/L, Praha 4-Chodov

Ul. Křejpského, u stanice metra C. Plocha bytu 64m2+ 3m2 lodžie + 2 m2 sklep. Kompletní rekonstrukce 2019 - zděné jádro, sanita, rozvody elektro, vody, odpadů, štuky, plov.podlahy, dlažby, obložkové zárubně + dveře.
Veškeré služby u domu, přímo u centrálního parku. Osobní vlastnictví.

Fotografie:


Prodej bytových jednotek Praha 7, ul. V Závětří, dispozice 1+kk-4+kk.

Dům i nabízené byty byly kompletně modernizovány s důrazem na použité materiály a zařizovací předměty, tak aby bydlení splnilo vysoké nároky budoucích obyvatel. Nachází se v těsném sousedství stanice metra Nádraží Holešovice, dopravní spojení je vynikající. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost: škola, školka, lékař, obchody, restaurace, kulturní místa či sportovní areály. Koupě bytu v domě je zajímavá i investičně - lokalitu čeká zásadní pozitivní urbanistický rozvoj, v současnosti jsou Institutem plánování a rozvoje města Prahy zpracovávány studie a koncepční plány.

Fotografie:


Stavební pozemky Mladé Buky

Lukrativní lokalita v klidové zóně obce a blízkosti Skiareálu Mladé Buky. Pozemek 4360 m2, ve spolupráci s vlastníkem sousedního pozemku(9000 m2) parcelace na 16 částí , určeno k výstavbě RD. Parcely budou nabízeny včetně komunikace a přípojek elektro,vody,kanalizace,horkovodu. Dokončena výstavba komunikace a přípojek (voda,kanalizace,elektro,veř.osvětlení).

Veškeré služby v místě, dobrá dopravní dostupnost bus,vlak, Trutnov 3km.

Fotografie:


společná varianta [pdf]

Pozemek Zdiby - Přemyšlení

Investiční příležitost – koupě pozemku v rozvíjející se lokalitě cca 400 metrů od centra obce. Těsně u pozemku již zahájena výstavba RD. Změna úz.plánu podána. Cena k jednání 640 Kč/m2.

Fotografie:
Nahoru ↑
Kontakt:
Tel./fax: 222 325 202
Mobil: +420 777 557 700
Email: info@ungeltinvest.cz