Aktuální projekty

OV 3+1/L Praha 9 – Prosek

Ul. Bílinská, 1.patro. Rekonstrukci 2023 - zděné jádro, obklady, dlažby, sanita. Vinylové podlahy, obložkové zárubně + dveře. Dobrá dopravní dostupnost – metro C, služby v místě.

Fotografie:


RD 3+1, 110m2, Postřižín - Praha východ

Prodej RD 3+1 v obci Postřižín na Praze východ na krásném pozemku 791m2.
Dům je napojen na elektřinu, kanalizační přípojka je vytažená na pozemek, vodovod je v přilehlé komunikaci, na pozemku je studna.
Zásadní výhodou je dle aktuálního územního plánu možnost výstavby druhé bytové jednotky (domu), čímž užitná i finanční hodnota nemovitosti velmi vzroste.
Vizualizace a projekt ke stavebnímu povolení je v přípravě..

Fotografie:


Prodej bytových jednotek Praha 7, ul. V Závětří, dispozice 1+kk-4+kk.

Dům i nabízené byty byly kompletně modernizovány s důrazem na použité materiály a zařizovací předměty, tak aby bydlení splnilo vysoké nároky budoucích obyvatel. Nachází se v těsném sousedství stanice metra Nádraží Holešovice, dopravní spojení je vynikající. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost: škola, školka, lékař, obchody, restaurace, kulturní místa či sportovní areály. Koupě bytu v domě je zajímavá i investičně - lokalitu čeká zásadní pozitivní urbanistický rozvoj, v současnosti jsou Institutem plánování a rozvoje města Prahy zpracovávány studie a koncepční plány.

Fotografie:


Stavební pozemky Mladé Buky

Lukrativní lokalita v klidové zóně obce a blízkosti Skiareálu Mladé Buky. Pozemek 4360 m2, ve spolupráci s vlastníkem sousedního pozemku(9000 m2) parcelace na 16 částí , určeno k výstavbě RD. Parcely budou nabízeny včetně komunikace a přípojek elektro,vody,kanalizace,horkovodu. Dokončena výstavba komunikace a přípojek (voda,kanalizace,elektro,veř.osvětlení).

Veškeré služby v místě, dobrá dopravní dostupnost bus,vlak, Trutnov 3km.

Fotografie:


společná varianta [pdf]

Pozemek Zdiby - Přemyšlení

Investiční příležitost – koupě pozemku v rozvíjející se lokalitě cca 400 metrů od centra obce. Těsně u pozemku již zahájena výstavba RD. Změna úz.plánu podána. Cena k jednání 640 Kč/m2.

Fotografie:
Nahoru ↑
Kontakt:
Tel./fax: 222 325 202
Mobil: +420 777 557 700
Email: info@ungeltinvest.cz