Aktuální projekty

OV 1+kk, Praha 10 - Záběhlice

Ul. Záběhlická, zvýšené přízemí menšího cihlového domu, okno do ulice. Plocha bytu 20 m2 + sklep v suterénu k užívání. Byt po celkové rekonstrukci 12/2018 - rozvody elektro, voda, odpady, sanita, podlahy, obložkové dveře + zárubně. Vytápění elektro-přímotop, ohřev vody bojler. Nové plastové okno s bezpečnostním sklem.

Fotografie:


OV 2+kk, Praha 9 - Hloubětín

Ul. Kardašovská, byt 2+kk o ploše 43m2 + sklep 2,5m2. 4.patro ze 7mi. Výhled na jih(klid). Byt po kompletní rekonstrukci 2019 - zděné jádro, rozvody elektro, vody, odpadů, plov.podlahy, dlažby , sanita, obložkové zárubně+dveře.

Fotografie:


OV 1+kk, Praha 6-Břevnov

Ul.Hošťálkova, byt po kompletní rekonstrukci – koupelna+WC, podlahy, štuky, sanita, dveře+zárubně. Nové el. topení+bojler. Dobré spojení do centra – tram 200 metrů od domu.

Fotografie:


RD Horoušany

Dům v dobrém technickém stavu – dvě bytové jednotky 2+kk,celkem 110m2 už. plochy. Pozemek cca 500m2. Spojení – vlak (Úvaly) nebo bus na metro B.

Fotografie:


Prodej bytových jednotek Praha 7, ul. V Závětří, dispozice 1+kk-4+kk.

Dům i nabízené byty byly kompletně modernizovány s důrazem na použité materiály a zařizovací předměty, tak aby bydlení splnilo vysoké nároky budoucích obyvatel. Nachází se v těsném sousedství stanice metra Nádraží Holešovice, dopravní spojení je vynikající. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost: škola, školka, lékař, obchody, restaurace, kulturní místa či sportovní areály. Koupě bytu v domě je zajímavá i investičně - lokalitu čeká zásadní pozitivní urbanistický rozvoj, v současnosti jsou Institutem plánování a rozvoje města Prahy zpracovávány studie a koncepční plány.

Fotografie:


Stavební pozemky Mladé Buky

Lukrativní lokalita v klidové zóně obce a blízkosti Skiareálu Mladé Buky. Pozemek 4360 m2, ve spolupráci s vlastníkem sousedního pozemku(9000 m2) parcelace na 16 částí , určeno k výstavbě RD. Parcely budou nabízeny včetně komunikace a přípojek elektro,vody,kanalizace,horkovodu. Dokončena výstavba komunikace a přípojek (voda,kanalizace,elektro,veř.osvětlení).

Veškeré služby v místě, dobrá dopravní dostupnost bus,vlak, Trutnov 3km.

Fotografie:


společná varianta [pdf]

Pozemek Zdiby - Přemyšlení

Investiční příležitost – koupě pozemku v rozvíjející se lokalitě cca 400 metrů od centra obce. Těsně u pozemku již zahájena výstavba RD. Změna úz.plánu podána. Cena k jednání 640 Kč/m2.

Fotografie:
Nahoru ↑
Kontakt:
Tel./fax: 222 325 202
Mobil: +420 777 557 700
Email: info@ungeltinvest.cz