Vítejte na stránkách UNGELT INVEST s.r.o.

RD Rokycany

Rodinný dům v klidné lokalitě města. Kvalitně stavěný dům z roku 1970, dispozice 4+1, celkem 3 podlaží - plnohodnotný suterén, patro a podkroví(možnost rozšíření obytné části do půdních prostor). Celková užitná plocha bez půdy cca 165m2. Na pozemku dále vedlejší stavba - garáž (39m2). V domě nové rozvody elektro, plyn,kotel, kuchyňská linka - možno ihned obývat, případně rekonstruovat dle vlastních představ. Dobrá dostupnost centra města.

Fotografie:


OV 2+1/L, Praha 8 - Kobylisy

Byt o ploše 56m2 + 3,5m2 balkon.Po kompletní rekonstrukci, možnost změny dispozice na 3+kk. 9.patro – výhled na Prahu. Ihned volný k nastěhování. Metro C v docházkové vzdálenosti.

Fotografie:


OV 3+kk/L Praha 4 – Chodov

Ul. Hrudičkova, byt po kompletní rekonstrukci – rozvody elektro, zděné jádro, dlažby, obklady, podlahy, obložkové zárubně + dveře. Metro C Roztyly v docházkové vzdálenosti. 200 metrů od domu Kunratický les.

Fotografie:


OV 3+kk/L, Praha 10

ul. Rezlerova, o dispozici 3kk a celkové výměře 67,75 m2 včetně lodžie (3,24 m2) a sklepa (1,51 m2).
Byt prošel kompletní rekonstrukcí: elektro-rozvody vč. počítačové sítě, rozvody vody a kanalizace, štuky a malby, dlažby, plovoucí vinylové podlahy a dveře s obložkovými zárubněmi

Fotografie:


Stavební pozemek - obec Čestlice

Savební pozemek v obci Čestlice určený k výstavbě rodinného domu, celková plocha 1400m2.
Přípojky elektro, plyn, voda, kanalizace u hranice pozemku. Jedná se o klidnou lokalitu s výbornou dostupností do Prahy.

Fotografie:


Prodej bytových jednotek Praha 7, ul. V Závětří, dispozice 1+kk-4+kk.

Dům i nabízené byty byly kompletně modernizovány s důrazem na použité materiály a zařizovací předměty, tak aby bydlení splnilo vysoké nároky budoucích obyvatel. Nachází se v těsném sousedství stanice metra Nádraží Holešovice, dopravní spojení je vynikající. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost: škola, školka, lékař, obchody, restaurace, kulturní místa či sportovní areály. Koupě bytu v domě je zajímavá i investičně - lokalitu čeká zásadní pozitivní urbanistický rozvoj, v současnosti jsou Institutem plánování a rozvoje města Prahy zpracovávány studie a koncepční plány.

Fotografie:


Stavební pozemky Mladé Buky

Lukrativní lokalita v klidové zóně obce a blízkosti Skiareálu Mladé Buky. Pozemek 4360 m2, ve spolupráci s vlastníkem sousedního pozemku(9000 m2) parcelace na 16 částí , určeno k výstavbě RD. Parcely budou nabízeny včetně komunikace a přípojek elektro,vody,kanalizace,horkovodu. Dokončena výstavba komunikace a přípojek (voda,kanalizace,elektro,veř.osvětlení).

Veškeré služby v místě, dobrá dopravní dostupnost bus,vlak, Trutnov 3km.

Fotografie:


společná varianta [pdf]

Pozemek Zdiby - Přemyšlení

Investiční příležitost – koupě pozemku v rozvíjející se lokalitě cca 400 metrů od centra obce. Těsně u pozemku již zahájena výstavba RD. Změna úz.plánu podána. Cena k jednání 640 Kč/m2.

Fotografie:
Nahoru ↑
Kontakt:
Tel./fax: 222 325 202
Mobil: +420 777 557 700
Email: info@ungeltinvest.cz